رسوایی ۲

اطلاعات :


تهیه کننده و کارگردان :

مسعود ده نمکی

مدیر جلوه های ویژه :

محمد رضا نجفی امامی

بازیگران:

محمد رضا شریفی نیا - سحر قریشی - اکبر عبدی

نویسنده:

مسعود ده نمکی

 

رسوایی ۲| خلاصه داستان :

رسوایی ۲ – افسانه ( الناز شاکردوست ) دختری نه چندان خوشنام است که اهل جنوب شهر تهران می باشد و به واسطه بدهکاری های پدرش ، به شدت تحت فشار طلبکارانی قرار دارد که به هر روشی برای تسویه حساب متوسل می شوند. یکی از این طلبکاران حاجی ( محمدرضا شریفی نیا ) می باشد که حاضر است در ازای تحویل دادن سفته هایی که از پدرِ افسانه دارد، او را به عقد موقت خود در آورد. اما افسانه زیر بار این مسئله نمی رود و پس از دزدین سفته ها ، از مهلکه فرار می کند و در ادامه با یک روحانی شریف ( اکبر عبدی ) آشنا می شود و… مطلبی که خواندید خلاصه قسمت یک رسوایی بود که حال با نقل مکان حاج آقا قصه به سمتی دیگر می رود و رسوایی ۲ را رقم می زند : “به خودتان تکان بدهید تا خدا تکانتان نداده.” این جمله ای است که حاجی یوسف، پیرمرد زاهد شهر با دیدن آسیب های اجتماعی به مردم و مسئولین گوشزد می کند اما برخی او را جدی نمی گیرند و برخی نیز با شایعه وقوع زلزله و عذاب دستمایه شروع داستان را فراهم می کنند.


گالری تصاویر :


سایر عوامل:

مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی/ مدیر تولید: محمود محمدطائمه/ تدوین: امیرشیبان خاقانی/ موسیقی: امیر توسلی/ مدیر صدابرداری: محمود خرسند/ طراح گریم: امیر اسکندری/ طراح صحنه و لباس: علی نصیری نیا/ صدابردار: محمود خرسند/ دستیار اول کارگردان: نورالدین گودرزی/ برنامه ریز: آلما سعادتی/ عکاس: حسن شجاعی/ مدیران تدارکات: پرویز کاظم لو، اصغر همت

 


سایر بازیگران:

امیر نوری، مهران رجبی، فخرالدین صدیق‌ شریف، رامین راستاد، ابوالفضل همراه، اسماعیل خلج، امین ایمانی

 


نظر اکبر عبدی در خصوص فیلم : 

به نظرم “ده نمکی” یکی از کارگردان های خوب سینمای ما است، من همیشه از کار کردن با او لذت برده ام زیرا اعتماد به نفس بالایی دارد و همین اعتماد نفسش باعث بهتر شدن کار می شود.

عبدی در ادامه گفت: این نکته را هم باید بگویم که او دست بازیگر را هنگام ایفای نقش باز می گذارد و به بازیگر اجازه ی ایده پردازی می دهد و این ویژگی ها باعث شده که به خوبی در عرصه سینما عرض اندام کند و جزء یکی از کارگردان های موفق ما باشد.

وی خاطرنشان کرد: کار با مسعود ده نمکی برای من و خیلی از بازیگزان سینما جذاب است چراکه این کارگردان سعی می کند با نگاهی متفاوت مخاطب را به گیشه بیاورد.

 

 

تیزر فیلم :